Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM
  • Sleva
  • Sleva
  • Sleva!
  • -109,00 Kč

Sluchátka i10s tws tlačítková

699,00 Kč
590,00 Kč Sleva 109,00 Kč

487,60 Kč bez DPH


Sluchátka i10 jsou kvalitní bezdrátová sluchátka nabízející uživatelům špičkový hudební zážitek. Model i10 nabízí také další pokročilé funkce oproti svým předchůdcům jako bezdrátové nabíjení, magnetické zavírání pouzdra, nebo možnost použít dokovací stanici jako powerbanku nejen pro sluchátka ale i pro ostatní zařízení. Po připojení sluchátek k chytrému telefonu je budete moci využít na poslech hudby, rádia, nebo handsfree volání díky zabudovanému mikrofonu. Technologie True Wireless Stereo vám umožní pohodlný a vysoce kvalitní poslech. O stabilní přenos hudby se stará bluetooth rozhraní 5.0 umožňující sluchátka bezdrátově párovat se všemi zařízeními bez ohledu na jejich stáří, operační systém, či značku. i10 při běžném používání vydrží až 4 hodiny, výdrž v pohotovostním režimu je 3 dny. 

Skladem

Original bluetooth sluchátka Airdpods i10 značky TWS

Tlačítková verze sluchátek i10 TWS (namísto dotykového ovládání jsou na sluchátkách tlačítka, v ostatních parametrech jsou shodná s dotykovou variantou)

Dotykovou verzi naleznete zde: I10 TWS

Pár sluchátek včetně dokovací stanice

Barva: bílá

  

Sluchátka i10 jsou kvalitní bezdrátová sluchátka nabízející uživatelům špičkový hudební zážitek. Model i10 nabízí také další pokročilé funkce oproti svým předchůdcům jako bezdrátové nabíjení, magnetické zavírání pouzdra, nebo možnost použít dokovací stanici jako powerbanku nejen pro sluchátka ale i pro ostatní zařízení. Po připojení sluchátek k chytrému telefonu je budete moci využít na poslech hudby, rádia, nebo handsfree volání díky zabudovanému mikrofonu. Technologie True Wireless Stereo vám umožní pohodlný a vysoce kvalitní poslech. O stabilní přenos hudby se stará bluetooth rozhraní 5.0 umožňující sluchátka bezdrátově párovat se všemi zařízeními bez ohledu na jejich stáří, operační systém, či značku. i10 při běžném používání vydrží až 4 hodiny, výdrž v pohotovostním režimu je 3 dny. Po vybití se jednoduše vloží do dokovací krabičky, která je vybavena vlastní baterií a sluchátka můžete tedy dobíjet až 4x bez připojení k elektrické síťi. Díky ergonomickému tvaru a malých rozměrech perfektně sedí v uších a zvýšena voděodolnost nabídne uživatelům sluchátka používat i při sportovních aktivitách. Další novinkou je také magnetické/pinové dobíjení sluchátek. (Bezdrátová dokovací stanice a dobíjecí kabel stanice součástí balení)

 

 

Funkce:

Handsfree volání a přijímání hovorů (zabudovaný mikrofon)

Poslech hudby

Powerbanka (dokovací stanici lze použít i na napájení ostatních zařízení)

Radio

 

 

Technické parametry:

True Wireless Stereo pro kvalitní stereo poslech hudby

Baterie dokovací stanice: 500 mAh

Baterie sluchátek: 60 mAh (výdrž 4 h., nabíjení 40 min.)

Bluetooth dosah: 10 - 12 m

Rozměry: 15 x 35 x 25 mm

Způsob dobíjení v dokovací stanici: magnetický (výrazně snižuje opotřebení konektorů)

Výrobce: TWS

 

 

Kompatibilita:

Všechna zařízení s Bluetooth připojením bez ohledu na staří, nebo typ

 

 

V balení:

Pravé a levé sluchátko Airpods i10 TWS

Dokovací stanice

Mini USB kabel s výstupem na klasické USB pro napájení dokovací stanice

Baterie dokovací stanice

Baterie sluchátek

Uživatelský manuál v českém jazyce

15 ks