Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM
 • Novinka
 • Novinka

  Xiaomi Amazfit GTS

  2 959,00 Kč

  2 445,45 Kč bez DPH

  Xiaomi Amazfit GTS jsou hodinky pro náročné uživatele, kteří je nebudou šetřit. Užijte si vysokou odolnost díky krytí 5ATM. Nepřekvapí vás ani nepřízeň počasí, hodinky jsou odolné proti ponoření do vody. Displej je skvěle čitelný i za přímého slunečního světla a vždy vám ukáže ty informace, které právě potřebujete. Tyto hodinky vám budou skvělým parťákem na každodenní nošení i sport!

  Skladem

  Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

  Oficiální EU distribuce

  Barva: černá

   

  Xiaomi Amazfit GTS jsou hodinky pro náročné uživatele, kteří je nebudou šetřit. Užijte si vysokou odolnost díky krytí 5ATM. Nepřekvapí vás ani nepřízeň počasí, hodinky jsou odolné proti ponoření do vody. Displej je skvěle čitelný i za přímého slunečního světla a vždy vám ukáže informace, které právě potřebujete. Tyto hodinky vám budou skvělým parťákem na každodenní nošení i sport!

   

  Užitečné funkce každý den

  Xiaomi Amazfit GTS splynou s vaším tělem v jedno. Užívejte si jejich funkce každou sekundu. Jejich elegantní vzhled a tenké kovové tělo je vhodné pro každodenní nošení. 340 PPI AMOLED displej s upravitelnými widgety je snadno čitelný a disponuje 7 upravitelnými ikonami.

  Neztratíte se

  S funkcí GPS a GIONASS budou vaše trasy pečlivě sledovány. Hodinky nabízejí také 12 sportovních režimů - běh, běžecký pás, chůze, cyklistika, rotoped, eliptický trenažer, koupání v přírodě, bazén, horolezectví, lyžování a volné cvičení.

  Dlouhá výdrž

  Již se nemusíte obávat častého nabíjení baterie! Xiaomi Amazfit GTS jsou vybavené baterií s kapacitou 220 mAh. Díky tomu vám poskytnou výdrž až 14 dní na jedno nabití, při využívání funkce GPS až 25 hodin. Po vybití baterie je pohodlně usadíte do bezdrátové nabíječky a doplníte energii na další používání.

  Budou vás sledovat

  Optický snímači tepové frekvence, vyvinuté společností Huami, zajistí nepřetržité sledování srdeční frekvence během vašich sportovních aktivit. Hodinky monitorují i během spánku a následně vytvoří analýzu vašeho spánku.

  Buďte informovaní

  Nechte telefon v kapse. Po spárování vám hodinky zobrazí příchozí hovory a sms, budete si ale také moci číst zprávy a novinky z aplikací jako Facebook, WhatsApp, Twitter a dalších..

    

    

  Technické parametry:

  Dotykový 340 PPI AMOLED displej o velikosti 1,66'' palce s rozlišením 348 x 442

  Baterie 220 mAh lithium polymer

  Materiál - hlinikové tělo + PA se silikonovým náramkem

  Voděodolnost 5 ATM (možnost ponořit až do 50 metrů hloubky)

  Senzory: BioTracker™ PPG optický snímač srdeční frekvence, 6-osyaxiální axelerometr, 3-osygeomagnetickýsenzor, barometr(měří tlak vzduchu), senzor světla

  GPS 

  GLONASS

  Bluetooth 5.0 

  Rozměry: 43,25 x 36,25 x 9,4 mm

  Výrobce: Xiaomi

       

      

  Kompatibilita:

  Android verze Andorid 5.0 a vyšší

  iOS verze 10 a vyšší

     

            

  V balení:

  Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

  Napájecí stanice

  Silikonový pásek

  Český manuál

  Krabička

  12 ks

  Ke stažení