Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM

  iPhone 6/6s ochranné sklo

  69,00 Kč

  57,02 Kč bez DPH

  Super odolné tvrzené sklo s nejvyšší tvrdostí 9H zajišťuje ochranu vašeho displeje a zároveň perfektní ovladatelnost telefonu. Tvrzené sklo s označením 9H je 5x odolnější než samotný displej, díky tomu odolá i poškrábání od nože. Má zaoblené rohy, které umožňují maximální komfort při používání telefonu. Samozřejmostí je také podpora 3D touch. Tvrzené sklo se velmi snadno instaluje díky přiloženým pomůckám - speciální útěrce z mikrovlákna, alkoholovému čističi a manuálu vám už nic chybět nebude. Je kompatibilní s jakýmkoli krytem, nebo pouzdrem

  Skladem

  Tvrzené ochranné sklo pro Apple iPhone 6/6s

   

  Super odolné tvrzené sklo s nejvyšší tvrdostí 9H zajišťuje ochranu vašeho displeje a zároveň perfektní ovladatelnost telefonu.

  Tvrzené sklo s označením 9H je 5x odolnější než samotný displej, díky tomu odolá i poškrábání od nože. Má zaoblené rohy, které umožňují maximální komfort při používání telefonu. Samozřejmostí je také podpora 3D touch.

  Tvrzené sklo se velmi snadno instaluje díky přiloženým pomůckám - speciální útěrce z mikrovlákna, alkoholovému čističi a manuálu vám už nic chybět nebude.

  Je kompatibilní s jakýmkoli krytem, nebo pouzdrem

  Fotografie je ilustrační

   

  V balení:

  Tvrzené sklo 9H iPhone 6/6s

  Útěrka z mikrovlákna

  Alkoholový čistič

  43 ks