Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM
  • Sleva!

Xiaomi Redmi 6/6A ochranné sklo

69,00 Kč

57,02 Kč bez DPH

Super odolné tvrzené sklo s nejvyšší tvrdostí 9H zajišťuje ochranu vašeho displeje a zároveň perfektní ovladatelnost telefonu. Tvrzené sklo s označením 9H je 5x odolnější než samotný displej, díky tomu odolá i poškrábání od nože. Má zaoblené rohy, které umožňují maximální komfort při používání telefonu. Samozřejmostí je také podpora 3D touch. Tvrzené sklo se velmi snadno instaluje díky přiloženým pomůckám - speciální útěrce z mikrovlákna, alkoholovému čističi a manuálu vám už nic chybět nebude. Je kompatibilní s jakýmkoli krytem, nebo pouzdrem

Skladem

Tvrzené ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 6/6A

Super odolné tvrzené sklo s nejvyšší tvrdostí 9H zajišťuje ochranu vašeho displeje a zároveň perfektní ovladatelnost telefonu.

Tvrzené sklo s označením 9H je 5x odolnější než samotný displej, díky tomu odolá i poškrábání od nože. Má zaoblené rohy, které umožňují maximální komfort při používání telefonu. Samozřejmostí je také podpora 3D touch.

Tvrzené sklo se velmi snadno instaluje díky přiloženým pomůckám - speciální útěrce z mikrovlákna, alkoholovému čističi a manuálu vám už nic chybět nebude.

Je kompatibilní s jakýmkoli krytem, nebo pouzdrem

xiaomi-tempered-glass.jpg

V balení:

Tvrzené sklo Xiaomi Redmi 6/6A

Útěrka z mikrovlákna

Alkoholový čistič

4 ks